Komik İndir
 
       

Sisteminiz İçin Gerekli Olan Bazı Eklentiler

Animasyon, Oyunlar ve Çizgi Filmler
 1. Animasyon ve Oyunlarımız SWF uzantılı oldukları için çalışması için bilgisayarınızda "ShockwaveFlash" eklentisinin güncel sürümünün bulunması gerekir. Aksi taktirde oyun ve animasyonları oynayamazsınız.
 2. Animasyon ve oyunların boyutları birbirlerinden farklı olduğu için yüklenme süreleride birbirlerinden farklıdır.
 3. Animasyon ve oyunların yüklenmeleri internet bağlantı hızınıza göre değişebilir. Bu yüzden yüklenmelerini 2 - 10 dakika arasında bekleyiniz.
 4. Gerekli eklentiyi yüklemek için alttaki logoya tıklayınız. Eklenti "Macromedia" ürünü olup tamamen güvenli ve ücretsizdir.
 5. Animasyon, oyun ve çizgi filmler için geçerlidir.
 

Komik Filmler ve Komik Sesler
 1. Komik filmler ve komik sesleri izleyebilmeniz veya dinleyebilmeniz için sisteminizde "Windows Media Player" eklentisinin güncel sürümünün yüklü olması gerekir. Aksi taktirde dinleyemez veya izleyemezsiniz.
 2. Komik filmler ve komik seslerin boyutları birbirlerinden farklı olduğu için yüklenme süreleri birbirlerinden farklıdır.
 3. Komik filmler ve oyunların yüklenmeleri internet bağlantı hızınıza gör edeğişebilir. Bu yüzden yüklenmelerini 2 - 10 dakika arasında bekleyiniz.
 4. Gerekli eklkentiyi yüklemek için alttaki logoya tıklayınız. Eklenti "Microsoft" ürünü olup tamamen güvenli ve ücretsizdir. Aynı zamanda Media Oynatıcısı olarakta kullanabilirsiniz.
 5. Komik film ve komik sesler için geçerlidir.
 

Genel Olarak
 • Bunlara rağmen animasyon, oyun, komik film, komik sesler vs. hizmetlerimizden yararlanamıyorsanız. sisteminize Firefox yükleyerek tekrar deneyiniz. Firefox browser ile aynı zamanda sitemiz sayfalarının ve diğer internet sitelerinin daha hızlı açılacağını göreceksiniz. Firefox Internet Browser "Mozilla" ürünü olup tamamen güvenli ve ücretsizdir. Aşağıdaki logoya tıklayarak Firefox'u ücretsiz olarak son sürümünü indirebilirsiniz.
Firefox indir

Picasa Resim Editörü
 • Google'ın Picasa'sını kullanarak bilgisayarınızdaki resimleri birkaç saniye içerisinde bulup, resimlerinizin tadını çıkarabilirsiniz.
 • Resimlerinizin her zaman düzenli kalmasını sağlayan, ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz bir yazılım.
 • Picasa PC'nizdeki tüm resimleri anında bulmanıza, düzenlemenize ve başkalarıyla paylaşmanıza yardımcı olan bir yazılımdır. Picasa'yı kameranızdaki resimlerinizi bilgisayarınıza aktarmak için kullanarak işe başlayabilirsiniz. Artık Picasa'yı her açtığınızda, program tüm resimlerinizi (hatta elinizde olduğunu unuttuklarınızı bile) otomatik olarak bulacak ve kolayca tanıyacağınız klasör adlarıyla, tarihe göre düzenlenmiş görsel albümler halinde sıralayacaktır. Albümlerinizi sürükleyip bırakma yöntemiyle düzenleyebilir ve yeni gruplar yaratmak için etiketler hazırlayabilirsiniz.
Picasa indir

Gerekli Diğer Eklentiler (Logo üzerlerine sağ tıklayarak "Hedefi Farklı Kaydet" seçiniz.

Winzip

 

Winrar


İyi Eğlenceler Dileriz.

KOmiKinDir.Com

Komik 100
 
 
Erenet Oyun
Erenet Internet Hizmetleri